Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Puterea | 15 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Fără fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Dimensiuni | 100x100x8 mm |
| Greutate | 60 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474755049 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco CW6 Pro Easy White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.