Caracteristici generale
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Buton de introducere | nu |
| Alimentare | Type-C |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 18 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474761156 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L14 Type-C Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.