| Tip | auriculare |
| Pentru copii | da |
| Platformă | Android , iOS , Windows |
| Tehnologie | fără fir |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 13 mm |
| Conector | Bluetooth |
| Durată de redare | 3.5 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 25 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 300 mAh |
| Culoare | roz |
| Dimensiune | 52x51x27 mm |
| Greutate | 43 g |
| Producător | Hoco |








