| Tip | supra-aurale |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) x2 |
| Durată de redare | 5 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 300 mAh |
| Culoare | gri |
| Greutate | 182 g |
| Greutatea brută | 0.35 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474718457 |









