Caracteristici generale
| Colecție | Sandy Round |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe masă |
| Formă | rotundă |
| Volum | 7.9 l |
| Înălțime | 22.2 cm |
| Diametru | 26 cm |
| Greutate | 0.51 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | cremă |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Sandy Round DSR260-CY728 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.