| Colecție | Tubus Case |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea , pe masă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 12 l |
| Lățimea | 21.6 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 20 cm |
| Greutate | 0.57 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | mocca |
| Țara de fabricare | Polonia |
| Producător | Prosperplast |
| Cod EAN | 5905197794976 |









