Caracteristici generale
| Tip de control | electronic |
| Capacitate frigider | 270 L |
| Agent frigorific | R404a |
| Nivel de zgomot | 51 dB |
| Interval de temperatură | -12…-22 °С |
| Înălţime | 196.5 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 64 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 93 kg |
| Altele | consum de energie 13 kW/24h ,
iluminat fluorescent (volum) ,
caseta de lumina ,
6 rafturi |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ugur |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrina frigorifică Ugur UDD 370 DTKL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.