| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate totala | 253 L |
| Capacitate frigider | 182 L |
| Capacitate congelator | 71 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Consumul de energie pe zi | 0.71 kWh/24 h |
| Capacitate de congelare | 3.2 kg/24 h |
| Clasa climatica | ST |
| Înălţime | 181 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 61 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 51 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009997919539 |




























