| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Capacitate totala | 326 L |
| Capacitate frigider | 237 L |
| Capacitate congelator | 89 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 238 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 10 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 13 ore |
| Super răcire | da |
| Super freeze | da |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Uși reversibile | da |
| Clasa climatica | SN , N , ST , T |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 67 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005208456 |





























