| Tip aparat | frigider cu 2 camere |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 304 L |
| Capacitate frigider | 207 L |
| Capacitate congelator | 97 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Dozator apa | nu |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 3 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 243 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 6 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Mânere | ascunse |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 60 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782457678 |




























