| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 500х450 mm |
| Adâncime cuvă | 220 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.8 mm |
| Sifon inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Coș inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Greutatea brută | 6.27 kg |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009997358987 |









