| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 400х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340х370 mm |
| Adâncime cuvă | 195 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | antracit |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997390826 |









