| Tip de control | electronic |
| Mânere | bar |
| Capacitate totala | 75 L |
| Numărul de sticle | 27 buc. |
| Numar de compresoare | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Numărul de zone de temperatură | 2 |
| Termostat | electronic |
| Interval de temperatură | 5 - 20 °C |
| Lumina camerei | LED |
| Glazura geamurilor | dublu |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Materiale de raft | lemn |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Lățimea | 59.5 cm |
| Adînscimea | 57.5 cm |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabiano |









