| Tip montare | încastrabilă , sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 540х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 500х400 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | cupru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 3 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Quadron |









