Caracteristici generale
| Material | bumbac |
| Dimensiuni | 183x15 cm |
| Lungimea | 183 cm |
| Înălţime | 15 cm |
| Culoare | negru |
| Suporturi incluse | nu |
| Destinația | pentru stradă ,
pentru încăpere |
Alte informații
| Producător | Donic |
| Cod EAN | 4000885833102 |
Specificațiile și imaginile produsului Plasă de tenis de masă Donic Cotton 808331 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.