| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | poliester |
| Culoare | negru |
| Curea de umăr | da |
| Organizer pentru Power Bank | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 4 |
| Buzunar pentru tabletă | 1 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 410x300x105 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 361x251x26 mm |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Greutate | 0.86 kg |
| Greutatea brută | 0.86 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 196548662395 |









