Caracteristici generale
| Numar arzatoare | 3 |
| Timer | da |
| Hota încorporată | da |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Oprire automată | da |
| Oprire de siguranță | da |
| Putere electrica instalata | 7200 W |
| Numărul de niveluri de putere | 9 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 26x72x51.5 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 56x49 cm |
| Altele | capacitate max. hota: 1200 m3/h |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elica |
Specificațiile și imaginile produsului Plită incorporabilă cu inducție Elica NikolaTesla FIT 3Z BL/A/60 (PRF0184526) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.