Hone pentru rectificarea cilindrului de frână 19-64mm JTC-1422 este echipat cu un guler special, care împiedică deteriorarea pietrelor. Domeniul de lucru de la 3/4" la 2-1/2" (19~64 mm). Dimensiunile pietrelor: 28.5х5x2 mm (3 buc).
| Tip | hone |
| Număr in set | 1 buc. |
| Destinație | pentru cilindrul de frână |
| Material | oţel |
| Diametru | 19 mm, 64 mm |
| Dimensiuni | 30x7.4x2.1 cm |
| Greutate | 122 g |
| Producător | JTC |









