| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | vanila |
| Material fațadă | LPAL , MDF |
| Culoare fațadă | vanila |
| Dimensiuni pat (LxÎXA) | 204.2x167x82.5 cm |
| Loc de dormit (LxA) | 160x200 cm |
| Lamele | da |
| Mecanism ridicare | nu |
| Dimensiuni dulap (LxÎxA) | 200x205x52 cm |
| Dimensiuni noptiere (LxÎxA) | 50x52x45 cm |
| In set | pat , 2 noptiere , dulap |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |









