Caracteristici generale
| Seria | Boston |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 52 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | vanila |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | vanila |
| Număr sertare | 1 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yasen |
| Cod EAN | 2009997353951 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Yasen Бостон 1Я Слоновая кость/Ваниль Супермат sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.