Caracteristici generale
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
| Numărul de porturi USB | 2 |
| Încărcare rapidă | da |
| Set | încărcător |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 70x30 mm |
| Greutate | 37 g |
| Specificații | USB-A/USB-C |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474733054 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător auto Hoco Z38 Resolute PD20W+QC3.0 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.