| Putere nominală | 1500 W |
| Capacitate | 1070 W*h |
| Tip baterie | LiFePO4 |
| Resursă ciclică | 4000 |
| Interfață | AC , DC , brichetă auto , USB tip C , USB tip A , priza 220V |
| Display | da |
| Illuminarea | da |
| Încărcare de la soare | da |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 24.7x22.4x32.7 cm |
| Greutatea | 10.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Jackery |
| Cod EAN | 2009997938165, 6958657300742 |








