| Tip | sursă de alimentare |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | sur |
| Numărul de conectori de ieșire | 2 |
| Conector la sursa de alimentare | USB Type-A , USB type C |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 0.7 m |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876268252 |









