Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 65 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 3 |
| Conector la sursa de alimentare | 2xUSB type C ,
USB Type-A |
| Cu fir | da |
| Quick Charge | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Dimensiuni | 76x35x39 mm |
| Greutate | 118 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Joyroom |
| Cod EAN | 6956116742539 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Joyroom JR-TCG01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.