| Tip | elicopter |
| Vârsta minimă | 10 ani |
| Материал | plastic |
| Управление | dreapta , stânga , înainte , înapoi |
| Alimentare | acumulator , 2xAAA |
| Цвет | roșu , galben , albastru |
| Габариты | 100 mm |
| Габариты упаковки | 260x140x80 mm |
| Вес | 0.2 kg |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
| Producător | Flybotic |
| Cod EAN | 4891813847823 |









