Caracteristici generale
| Tip | camion ,
maşini servicii speciale |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 255x110x90 mm |
| Длина машины | 25.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x11,5x18,5 cm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Inclus în plus | 4 semne de circulatie ,
cart ,
unelte ,
4 conuri de circulatie |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781359593, 8533773915933 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi (WY593A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.