Potrivit pentru copii între 0 și 36 de luni cu o greutate de până la 15 kg; Trăsura se dezvoltă automat; Cadru inovator din aluminiu Ultralight - greutatea căruciorului este de doar 4,6 kg;
Acoperire pliabilă cu copertină și panou de vizualizare; Spatarul se poate regla cu ușurință în mai multe poziții de o centură; Suportul pentru picioare este reglabil; Țesătură moale de înaltă calitate - jacquard; Bara de protecție - detașabilă;
Mânerul este confecționat din material de înaltă calitate; Centuri de siguranță în 5 puncte cu umăruri moi; Roți pivotante față cu suspensie; Coș de depozitare mare; Roți spate cu sistem de frână; Fabricat din materiale 100% sigure; Fabricat în conformitate cu standardul european EN1888-1.
| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 0 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Culoare | negru |
| Material tapițerie | textil |
| Material șasiu | aluminiu |
| Greutate | 6 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Amortizarea roții din spate | da |
| Dimensiune pliată | 75x49x25 cm |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931051662 |









