Caracteristici generale
| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-Ion |
| Max. putere de încărcare | 20 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C |
| Fast charge | da |
| Indicator cu LED | da |
| Cablu încorporat | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 99x64x23 mm |
| Greutate | 217 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Belkin |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Belkin 10000 PD20W Black (BPB021HQBK) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.