| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB Type-C , USB x2 |
| Tensiune de intrare | 9 V |
| Curent de intrare | 5 A |
| Fast charge | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 145x75x15 mm |
| Greutate | 230 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MediaRange |









