Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 22.5 W |
| Conectori de intrare | USB Type-C ,
USB x2 |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | aluminiu ,
plastic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 150x68x29 mm |
| Greutate | 262 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.35 kg |
| Producător | Proove |
| Cod EAN | 6901112432168 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Proove Guardian 20000mAh Metal Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.