Caracteristici generale
| Tip | cutie |
| Forma | dreptunghiulară |
| Material | plastic |
| Numarul în set | 1 |
| Secțiuni de depozitare | 1 |
| Lungime | 45 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Înălţime | 23 cm |
| Dimensiuni 1 | 45х35х23 cm |
| Culoare | verde |
| Volum | 25 l |
| Destinație | pentru depozitare |
| Cu mânere | da |
Alte informații
| Producător | Kis |
| Cod EAN | 2400000497288 |
Specificațiile și imaginile produsului Cos pentru depozitare Kis Box 25L (49728) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.