Caracteristici generale
| Tip | cutie |
| Material | plastic ,
metal |
| Numărul de compartimente/buzunare | 5 buc. |
| Lacate | da |
| Capacitate de incarcare | 15 kg |
| Greutate | 1.43 kg |
| Dimensiuni | 436х220х205 mm |
Alte informații
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6941556222864 |
Specificațiile și imaginile produsului Cutie pentru scule EMTOP EPBX1702 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.