Caracteristici generale
| Tip | cutie ,
cărucior |
| Material | metal |
| Numărul de compartimente/buzunare | 7 buc. |
| Lacate | da |
| Rotile | da |
| Capacitate de incarcare | 210 kg |
| Greutate | 44 kg |
| Dimensiuni | 932х453х665 mm |
Alte informații
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083090004 |
Specificațiile și imaginile produsului Cărucior de scule Yato YT-09000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.