Caracteristici generale
| Tip | de masă |
| Putere | 600 W |
| Deschiderea mandrinei | 16 mm |
| Turația în gol min. | 500 min-1 |
| Turația în gol max | 2500 min-1 |
| Cursa de găurire | 80 mm |
| Laser ca ajutor la găurire | da |
| Dimensiuni | 830x320x1660 mm |
| Greutate | 61 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Jet |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de găurit cu coloană Jet JDR-34F sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.