| Tip | cu un ax melcat |
| Putere | 200 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Diam. tub alimentare | 4 mm |
| Cană pentru suc | 0.6 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 0.6 l |
| Material carcasă | inox , plastic |
| Material sita centrifuga | inox |
| Lungime cablu | 1.25 m |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | da |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | da |
| Culoare | negru/inox |
| Greutate | 3.5 кg |
| Dimensiuni | 220x150x440 mm |
| Producător | Ardesto |









