Caracteristici generale
| Ecran LCD | 1,47" |
| Comunicare | wi-fi |
| Mod foto | 12 Mp |
| Rezoluție poze max. | 4032x3024 |
| Format inregistrare video | H.264 MP4 |
| Unghi de vedere | 170 ° |
| Conectori | USB Type-C |
| Capacitatea bateriei | 350 mAh |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni | 65x25x25 mm |
| Greutate | 35 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Helmet |
| Cod EAN | 3000000017104 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport Helmet MTCS70WH sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.