Caracteristici generale
| Conectori | USB 2.0 |
| Capacitatea bateriei | 120 mAh |
| Capacitate baterie la functionare | 30 min. |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 23.2x23.2x24.6 mm |
| Greutate | 77 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474760715 |
Specificațiile și imaginile produsului Camera video sport Hoco DI13 Mini Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.