| Numar arzatoare | 2 |
| Timer | da |
| Suprafaţă | vitroceramică |
| Control Butoane | frontal |
| Indicator caldura reziduala | da |
| Siguranta pentru copii | da |
| Putere electrica instalata | 2900 W |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni plita (ÎxLxA) | 5.1x30x52 cm |
| Dimensiune spatiu incorporare (LxA) | 28.3x49 cm |
| Greutate | 4.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.6 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782120763 |









