Caracteristici generale
| Capacitate bol | 6 litri |
| Putere | 1500 W |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Număr programe | 10 |
| Pregătire orez | da |
| Iaurt | da |
| Sote | da |
| Controlul manual | da |
| Programe suplimentare | fasole ,
desert ,
sos ,
sous vide |
| Timer | da |
| Păstrarea căldură | da |
| Material carcasa | metal ,
plastic |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 360x366x300 mm |
| Greutate | 7.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.6 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 3838782833434 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifierbător Hisense HMC6SBK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.