Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2400 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator functionare | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Culoare | verde |
| Carcasă | metal |
| Greutate | 1.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa KitchenAid 5KEK1722EPT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.