Caracteristici generale
| Volum | 1.7 l |
| Putere | 2200 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Bază rotativă la 360° | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Culoare | alb |
| Carcasă | sticlă ,
plastic |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.48 kg |
| Producător | Lund |
| Cod EAN | 5906083117800 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Lund LUN68224 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.