Caracteristici generale
| Tip grătar | deschis ,
închis |
| Localizare | pe masa |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 1800 W |
| Suprafață detașabil | nu |
| Lățimea de lucru | 340 mm |
| Lungimea de lucru | 230 mm |
| Suprafață de lucru | 340x230 mm |
| Mini tava de copt | nu |
| Carcasă | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Dimensiuni | 375x135x315 mm |
| Greutate | 4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782070037 |
Specificațiile și imaginile produsului Gratar electric Gorenje KR1800SDP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.