| Tip | espresso |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.2 litri |
| Presiune | 20 bar |
| Display | da |
| Panarello ? | da |
| Espresso | 2 |
| Pregătirea a două căni | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiuni | 29x14.3x29.7 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
























