Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.7 kg/min |
| Putere nominală | 350 W |
| Putere maximă | 1500 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Duză pentru cârnați | da |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | metal ,
plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 270x240x210 mm |
| Greutate | 2.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mesko |
| Cod EAN | 5902934833844 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Mesko MS-4809 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.