Caracteristici generale
| Tip control | electronic |
| Număr de viteze | 2 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 2.1 |
| Material bol | plastic |
| Cuțit tocător | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Disc pentru răzuire | 1 |
| Disc pentru feliere | 1 |
| Putere | 240 W |
| Lungime cablu de alimentare | 0.9 m |
| Culoare | roșu |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 420х195х195 mm |
| Greutate | 3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie KitchenAid 5KFP0921EER sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.