Caracteristici generale
| Volum | 1.5 l |
| Putere | 2400 W |
| Selector de temperatură | da |
| Menținerea temperaturii | da |
| Filtru anticalcar | da |
| Indicator nivel apa | da |
| Indicator functionare | da |
| Oprire automată | da |
| Protecţie fierbere uscată | da |
| Locaş pentru cablu | da |
| Culoare | inox |
| Carcasă | metal |
| Greutate | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.7 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045387249014 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierbator de apa Tefal KI883D10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.