Caracteristici generale
| Putere | 1800 W |
| Materialul tălpii | teflon |
| Jet de abur | 34 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 170 ml |
| Culoare | alb ,
albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesa |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tesa TS-BT-8829 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.