Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 98 cm³ |
| Putere | 5.8 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Consum combustibil | 1.55 l/ora (p-u 100% |
| Consum combustibil | 1.12 l/ora (p-u 70%) |
| Capacitate baie de ulei | 0.6 l |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 2.5 kW |
| Putere maxima | 2.8 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 610x495x485 mm |
| Greutate | 46.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Aksa |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Aksa AAP3500E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.