Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric |
| Tensiune | 220/230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 425 cm³ |
| Model motor | Fubag GF425 |
| Putere | 12.1 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Autonomie | 7.5 h |
| Consum combustibil | 3.33 l/ora (p-u 70%) |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 6.5 kW |
| Putere maxima | 7 kW |
| Puterea de curent | 16 А,
32 А |
| Voltmetru | da |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 610x465x500 mm |
| Greutate | 86 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Fubag |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Fubag TI7000 A ES sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.