Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Sistem racire | cu aer |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 2 kW |
| Puterea de curent | 9.1 А |
| Greutate | 19 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hagel |
| Cod EAN | 202409000018, 2100001733148 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Hagel LT2000iS2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.